Lot 42
Chris van der Windt (1877-1952)

Anemonen in een groene kan

gesigneerd en gedateerd 'C vd Windt '46' (rechtsonder)

olieverf op doek, 47x38 cm (met lijst: 55x45 cm)

Conditie: craquelé

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200