Lot 41
Chris van der Windt (1877-1952)

Gele, paarse en witte viooltjes in een pot

gesigneerd en gedateerd 'C. vd Windt. '47' (rechtsonder)

olieverf op doek, 30x40 cm (44x54 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900