Lot 96
Sierk Schröder (1903-2002)

Twee naakten, rugzijde

gesigneerd en gedateerd 'Sierk Schröder '78.' (rechtsonder)

gemengde techniek op papier, 47,5x37,5 cm (met lijst: 51x41 cm)

Conditie: Goed. Punaiseprikje aan boven- en onderrand.

€ 300,00
€ 500,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375