Lot 1594
Online Only Silver, Jewellery & Watches | 23 November 2020
Een zilveren koektrommel op schotel

Een rechthoekig model met ingesnoerde hoeken en geprofileerde randen. Waarschijnlijk geimporteerd, alleen gemerkt met 835. Tweede helft 20e eeuw. Afm ca 14x9,5 en 20,5x16,5

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325