Lot 60
Kirill Datsouk (Russisch, 1974)

Een dagje aan het strand van Ouddorp

gesigneerd 'Datsouk' (linksonder)

olieverf op doek, 42x58 cm (met lijst: 49x65 cm)

Daarbij een boek over de kunstenaar: Francisca van Vloten, 'Touching the essence: The pure art of Kirill Datsouk', Sint Petersburg/Domburg 2013.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 200