Lot 1584
Online Only Silver, Jewellery & Watches | 23 November 2020
Drie Amerikaans zilveren strooibusjes en een melkkan en suikerbak

Glad diverse baluster modellen, twee met ronde voet en één op drie pootjes. Het roomstel bol glad met rand van bloemen en voluutvormige grepen. Gemerkt sterling. Eerste helft 20e eeuw. H ca 11, 12 en 13 en D ca 7 cm

€ 100,00
€ 150,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160