Lot 80
Henri van Seben (Belgisch, 1825-1913)

Schaatsend meisje

gesigneerd 'HvSeben' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 22x16 cm (met lijst: 43x37 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 700,00
€ 900,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700