Lot 68
Adriaan de la Rivière (1857-1941)

Ezeltjes op het strand bij Scheveningen

gesigneerd en geannoteerd 'A de la Rivière / Scheveningen.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 21,5x31 cm (met lijst: 39x 49 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed. Het schilderij is gemaakt uit drie paneeltjes.

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000