Lot 24
Julius Jacobus van de Sande Bakhuyzen (1835-1925)

Herder met schapen in een landschap langs een rivier

gesigneerd 'J.v.d. Sande Bakhuijzen.' (rechtsonder)

aquarel op papier, 26x36,5 cm (met lijst: 53x64 cm)

conditie: enigszins vergeeld en foxing, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325