Lot 2023
Online Only: Silver, Jewellery & Watches | 4 - 28 maart 2021
Een verguld dames polshorloge, Bucherer

Circa 1970.

Het horloge met zes verschillende verwisselbare geëmailleerde of bewerkte kastjes en negen verschillende (beschadigde) leren bandjes.

Bruto 9 gram.

€ 150,00
€ 250,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200