Lot 1571
Online Only Silver, Jewellery & Watches | 23 November 2020
Een zilveren miniatuur wandluster

Rijkelijk bewerkt met rocaille. In het midden een leeg cartouche. Met twee kaarsenhouders en bekroond door een wapen onder kroon. Met pseudo keuren 18/19th eeuw. Afm. ca 10,5x8 cm. -Provenance: Uit de nalatenschap van Anton Philips.

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325