Lot 79
Armand Jamar (Belgisch, 1870-1946)

"La Zélandaise"

gesigneerd en onduidelijk gedateerd 'Ar Jamar' (rechtsonder) en getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, zonder lijst, 100x70 cm

Conditie: craquelé, doordrukking van het spieraam, oppervlaktevuil

€ 300,00
€ 400,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100