Lot 20
Jan Jacob Rudolf de Wetstein Pfister (1866-1937)

Een historische scene met soldaten bij een haven

gesigneerd en gedateerd 'A 1934' (rechtsonder)

aquarel, 27x35 cm (met lijst: 49x58,5 cm)

€ 150,00
€ 300,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80