Lot 155
Van Heleweghemen (rond 1900)

IJsvermaak met koek en zopie

gesigneerd 'Van Heleweghemen' (rechtsonder)

olieverf op doek, (met lijst 74x85 cm)

Conditie: Ouderdomscraquelé. Oppervlaktevuil n verkleurd vernis.

€ 400,00
€ 600,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425