Lot 143
Adriaen Huygens (19e eeuw)

Stilleven met frambozen, bramen, kastanjes, perziken en druiven in een mand

gesigneerd en gedateerd 'AHuygens. 1889.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 76x112 cm (met lijst 95x130 cm)

Conditie: Oppervlaktevuil, vergeeld vernis. Doek iets gebobbeld.

€ 700,00
€ 900,00

Startbod: € 700