Lot 157
Erwin Carl Wilhelm Günther (1864-1927)

Uitvarende vissersvloot

gesigneerd en gedateerd 'Erwin Günter. / Ddf. 10.' (linksonder)

olieverf op doek, 86x126 cm (met lijst 109x143 cm)

Herkomst:
-Veiling Christie's, 10 Sep 2008, lot 214 als: 'Boats in open water'.

Conditie: Goed, iets oppervlaktevuil. Doek dient opnieuw bespannen te worden.

€ 500,00
€ 800,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800