Lot 14
Thomas Bush Hardy (Engels, 1842-1897)

Schepen bij Duinkerke in Frankrijk

gesigneerd en gedateerd 'T.B. Hardy. 1895.' (linksonder)

aquarel, 38,5x66,5 cm (met lijst: 66x93 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300