Lot 40
Arseen Kennes (Belgisch, 1890-1940)

Boeket met pioenrozen

gesigneerd en gedateerd 'Arseen Kennes / 25.4.17' (linksboven)

olieverf op doek, 60x40 cm (met lijst: 80x60 cm)

Conditie: bedoekt, verder goed

€ 600,00
€ 900,00
€ 1.500,00

Hamerprijs: € 1.500