Lot 149
Kopie naar Parmigianino (18/19e eeuw)

Christuskind met de jonge Johannes de Doper

olieverf op doek, 73x61 cm (met lijst 99x87 cm)

Dit betreft een vrije kopie naar het schilderij 'Virgin with Child, St John Evangelist, Magdalene and Zachariah', door de Italiaanse schilder Parmigianino (Parma, 1503 – Casalmaggiore, 1540). Het bevindt zich in de collectie van de Galleria degli Uffizi in Florence.

Conditie: Bedoekt, ruime vernislaag. Heeft plekjes oppervlakteschade en oude restauraties en retouches.

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200