Lot 2522
Arts of the East: Asian Ceramics & Works of Art | 17 December 2020
Een groot blauw wit Chine-de-Commande bord Chinees porselein

Ca. 1700, China

Een groot wandbord met familiewapen van Jacob Pelgrom in de rand en in het midden een vogel op een rots en de randen met gestileerde lotusbloemen. Op de achterkant gemerkt met een schelp (Kangxi periode).

D 39.5 cm

Twee haarlijnen en randfritting. Geen restauratie.

€ 800,00
€ 1.200,00