Lot 561
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 19 december
Joseph Áthanase Aufray (1836-circa 1885)

Elegante dame kijkend naar een portret van een meisje / An elegant lady looking at a girl's portrait

gesigneerd 'J. AuFray.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 45x23 cm (met lijst 64x43 cm)

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 800