Lot 540
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 19 december
Albertus Verhoesen (1806-1881)

Een stalinterieur met vee en kippen

gesigneerd en gedateerd 'A. Verhoesen / 1855' (linksonder)

olieverf op doek, 62x80 cm (met lijst: 86x105 cm)

Conditie: doordrukking van het spieraam, craquelé

€ 2.000,00
€ 3.000,00

Startbod: € 1.800