Lot 527
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 19 december
Hollandse School (18e eeuw)

Stilleven met een papegaai, druiven, perziken, rozen, tulpen en andere bloemen

olieverf op doek, met accoladevormige bovenrand, zonder lijst, 93x64 cm

Conditie: is bedoekt, craquelé zichtbaar, heeft oude restauraties.

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 800