Lot 358
Drummond (19de eeuw)

Portret van Mrs. Hawksley

gesigneerd 'Drummond RA Pinx 1837' en geannoteerd 'Mrs Jas Hawksley Ob 1851' (rechtsonder)

olieverf op doek, 77x63,5 cm (met lijst: 105x87 cm)

Conditie: doek vergeeld, doordrukking van het spieraam, gaatje, retouches/inschilderingen over het gehele werk

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 200