Lot 353
Otto Eerelman (1839-1926)

Een puppy

gesigneerd met initialen 'O.E.' (rechtsonder)

olieverf op papier, gemonteerd op paneel, 24,5x18 cm (met lijst: 38x32 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425