Lot 8
Hendrik Savrij (1822-1907)

Weidelandschap met zes rustende koeien

gesigneerd 'H Savrij f' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x80 cm (met lijst: 80x110 cm)

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.500,00

Hamerprijs: € 1.500