Lot 137
Rein Miedema (1835-1912)

Vissers en boten op het strand bij zonsondergang, mogelijk Scheveningen

gesigneerd en gedateerd 'R. Miedema 1887' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x100 cm (met lijst 94x134 cm)

Conditie: Oppervlaktevuil. Dient schoongemaakt te worden. Divers verfverlies aan de randen.

€ 600,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400