Lot 10
Hollandse School (19de eeuw)

Vissersboten aan de kust

draagt naam en datering '1860/A. Schelfhout' (linksonder)

olieverf op paneel, 24x32 cm (met lijst: 41x48,5 cm)

Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 1.700,00

Hamerprijs: € 1.700