Lot 6
Géo Bernier (Belgisch, 1862-1918)

Heren te paard op een bosdreef

gesigneerd 'G. Bernier' (linksonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 35,5x55 cm

Conditie: enig oppervlaktevuil en minieme afschaving aan de randen door voorgaande inlijsting, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850