Lot 350
Arie Zwart (1903-1981)

De haven van Hoorn

gesigneerd 'A.J. Zwart '(rechtsonder)

olieverf op doek, 51x71 cm (met lijst: 70x90 cm)

Literatuur: -Raymond Ban, 'Arie Zwart 1903-1981, een zwervend bestaan', Venlo 2004, ill. p. 66, as: 'Gezicht op de binnenhaven te Hoorn'.

Provenance:
-Veiling, Christie's, Amsterdam, 22 januari 2002, lot 233.

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200