Lot 18
Hollandse School (19de eeuw)

Water halen in een bosrijk landschap

draagt naam 'A Schelfhout' (linksonder)

gewassen inkt op papier 22x29,5 cm (met lijst: 38x45 cm)

Conditie: papierrestauratie middenbovenaan en enige vergeling, verder goed

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 500