Lot 184
Wieslawa Kwiatkowska (Pools, 1925-2011)

"Nie Samym Chlebem Zyje Człowiek" / De mens leeft niet alleen van brood

gedateerd en gesigneerd '1985 / Sława Kwiatkowska' (rechtsonder) en getiteld, gedateerd en gesigneerd (op de achterzijde)

olieverf op doek, 80x65 cm (met lijst: 90x75 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240