Lot 30
Louis Soonius (1883-1956)

Hooitijd in de zomer (1913) en Parkvijver (1922)

beide gesigneerd en gedateerd

beide olieverf op doek, waarvan 1 zonder lijst, 32x46,5 cm en 35x50 cm (met lijst: 39x53 cm)

Herkomst:
-Veiling, Christie's, Amsterdam, 24 januari 2006, 189 (beide in 1 lot).

Conditie: beide redelijk goed, 'Hooitijd' heeft doordrukking van het spieraam

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325