Lot 653
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 19 december
Jaap Nanninga (1904-1962)

De Scheveningse bosjes

gesigneerd, getiteld en gedateerd 'Nanninga/Schev Boschjes/40' (rechtsonder); genummers adres van de schilder en gesigneerd 'No 3./JNanninga/kunstschilder/Pieterstraat 27/Den Haag' (in dorso)

olieverf op board, 41x33,5 cm

Herkomst:
-Veiling, Sotheby's, Amsterdam, 17 maart 1999, lot 527 (hamerprijs € 1.270).

Conditie: Goed.

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 800