Lot 26
Omgeving van Hendrik Dirk Kruseman van Elten (1829-1904)

Landweg met boer en geit

gesigneerd met initialen en gedateerd 'IK 75' (linksonder)

olieverf op paneel, 24,5x34,5 cm (met lijst: 41x51 cm)

Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750