Lot 5
Albertus Verhoesen (1806-1881)

Een eend met haar kuikens aan het water

gesigneerd en gedateerd 'A Verhoesen/1841' (linksonder)

olieverf op paneel, 12,5x16 cm (met lijst: 22x26 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200