Lot 71
Harry Lips (1918-1979) (2x)

I. Zuid-Europese vissershaven
II. Stad aan de Rivièra

1 gesigneerd en gedateerd 'Harry Lips '72' (rechtsonder)

beide gouache op papier, diverse afm. van circa 57x58 cm (met lijst: 70x80 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220