Lot 2506
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Wanli Chinees kraak porselein bord

17e eeuw, China

Een groot wandbord, blauw wit gedecoreerd. Niet gemerkt. Drie haarlijnen en onregelmatigheden in het oppervlak en de gebruikelijk bakfoutjes. Geen restauratie.

D 36 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425