Lot 523
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 19 december
Manier van Jean Antoine Watteau (19e eeuw)

Een fête galante met een Pierrot

olieverf op doek, 65x49 cm

Conditie:

€ 700,00
€ 1.000,00

Startbod: € 700