Lot 1562
Online Only Silver & jewellery | 9 - 19 september 2021
Een zilveren koffiekan

In biedermeier stijl, ovaal geplooid en op de rechte vlakken graveerwerk. Met houten greep. Gemerkt met importkeur van D. Aubert, Voorburg, tweede helft 20e eeuw. 835/1000. H. ca 21 cm

€ 180,00
€ 220,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200