Lot 2520
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Chinees porselein Lange Lijs vaasje blauw wit, plus kom en bord

18e eeuw, China

Een klein vaasje (met niet bijpassend dekseltje) gedecoreerd rondom met panelen waarin Lange Lijs figuren en bloemen, op onderzijde gemerkt met jade symbool. Vaasje met speldenprik schilfer langs bovenrand, verder gaaf zonder schilfers, haarlijnen of restauratie. De deksel met oude randbeschadigingen. De grote kom met floraal en vlinder decor, mooi gedecoreerd, Qianlong periode (enkele minieme haarlijntjes in het glazuur, de meeste gaan niet door naar de andere kant, zie close-up foto's). En een bord, niet gemerkt, met koolbladeren en bloemen in het midden en capucijnerglazuur rand (randfritting maar geen haarlijnen of restauratie).

Kom: D 23 cm, H 10 cm, Bord: D 26.5 cm, vaasje H 8.5 cm (zonder dekseltje)

€ 300,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400