Lot 29
Nicolaas Bastert (1854-1939)

Het veer over de IJssel bij Rheden

gesigneerd 'N. Bastert' (rechtsonder)

olieverf op doek, geplakt op paneel, 33x55,5 cm (met lijst: 44,5x67 cm)

Conditie: maroufflé is niet helemaal glad aangebracht

€ 300,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260