Lot 52
Hans van Ieperen (1909-1995)

Blauwe bomen

gesigneerd 'v Ieperen' (rechtsonder)

olieverf op board, 50x72 cm (met lijst: 65x87 cm)

Op de achterzijde: Studie van een statig theehuis

€ 400,00
€ 600,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700