Lot 51
Hans van Ieperen (1909-1995)

'Geel veld met bosrand'

gesigneerd 'v Ieperen' (rechtsonder); getiteld, gesigneerd en annotatie met het adres van de kunstenaar (op een label op de achterzijde)

olieverf op board, 21x32,5 cm (met lijst: 36x48 cm)

€ 300,00
€ 350,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280