Lot 53
Hans van Ieperen (1909-1995)

'Karretje op erf'

gesigneerd 'v Ieperen' (linksonder); en getiteld, gesigneerd en geannoteerd met het adres van de kunstenaar (op een label op de achterzijde)

olieverf op board, 27x36,5 cm (met lijst: 44x53,5 cm)

€ 300,00
€ 350,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160