Lot 50
Hans van Ieperen (1909-1995)

"Stilleven met kruik"

gesigneerd 'v. Ieperen' (linksonder) en getiteld (op een label op de achterzijde)

zwart krijt en aquarel op papier, 27x36 cm (met lijst: 49x58 cm)

Conditie: papier gebobbeld, verder goed

€ 50,00
€ 100,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60