Lot 47
Arnold van de Laar (1886-1974)

Stilleven met kersen en groen aardewerken vergiet

gesigneerd en gedateerd 'A.v.d. Laar. / 39.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 30x40 cm (met lijst: 44x53 cm)

Conditie: verfverlies (op de kersen), verder goed

€ 300,00
€ 350,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180