Lot 37
Chris de Moor (1899-1981)

Bloemstilleven

gesigneerd en gedateerd 'Christian de Moor 1942' (rechtsonder)

olieverf op doek, 34,5x42 cm (met lijst: 46x54 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam, craquelé

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160