Lot 32
Ben Viegers (1886-1947)

Hollands grachtje met brug

gesigneerd 'B. Viegers' (linksonder)

olieverf op doek, 18,5x24 cm (met lijst: 21,5x27,5 cm)

Conditie: goed (minieme afschaving aan de linker onderkant)

€ 400,00
€ 600,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650