Lot 38
Gerard Altmann (1877-1940)

Gemberpot met zonnebloemen

gesigneerd 'G Altmann ft' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 30x24 cm (met lijst: 41x35 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160